Aktualizálva: 2020.06.14. végeredmény
Csapat neve | M | Ny | D | V | Pont | A | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PTE PEAC Kalo-Méh I. | 22 | 21 | 0 | 1 | 64 | 129:25 |
2. | SZERVA ASE Szécsény I. | 22 | 10 | 0 | 2 | 62 | 121:33 |
3. | CVSE-Swietelsky Future FM I. | 22 | 19 | 0 | 3 | 60 | 127:27 |
4. | Floratom Szegedi AC I. | 22 | 12 | 0 | 10 | 45 | 64:90 |
5. | HED-LAND Sportcsarnok SE | 22 | 11 | 0 | 11 | 44 | 75:79 |
6. | Komlói Bányász I. | 22 | 11 | 0 | 11 | 44 | 76:78 |
7. | Honvéd Szondi SE I. | 22 | 9 | 0 | 13 | 40 | 65:89 |
8. | Aqvital Csákvári TC | 22 | 8 | 0 | 14 | 38 | 63:91 |
9. | MOATSZ up. válogatott | 22 | 8 | 0 | 14 | 37 | 70:84 |
10. | Mosonmagyaróvári TE-Hoffer Kft. | 22 | 6 | 0 | 16 | 34 | 56:98 |
11. | DVTK SE I. | 22 | 4 | 0 | 18 | 30 | 40:114 |
12. | Félegyházi ASI | 22 | 3 | 0 | 19 | 28 | 38:116 |
Aktualizálva: 2020.06.14. végeredmény
Csapat neve | M | Ny | D | V | Pont | A | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SZERVA ASE Szécsény III. | 16 | 13 | 0 | 3 | 42 | 201:87 |
2. | Miskolci Egyetemi AFC I. | 16 | 12 | 1 | 3 | 41 | 183:105 |
3. | Szerencs Városi SE I. | 16 | 9 | 2 | 5 | 36 | 165:123 |
4. | Váci Reménység Egyesület I. | 16 | 8 | 2 | 6 | 34 | 140:148 |
5. | DVTK SE II. | 16 | 6 | 4 | 6 | 32 | 134:154 |
6. | Gödöllői Sport Klub II. | 16 | 7 | 2 | 7 | 32 | 152:136 |
7. | Nyírbátori ASE | 16 | 6 | 2 | 8 | 30 | 138:150 |
8. | Debreceni Asztalitenisz Klub II. | 16 | 2 | 3 | 11 | 23 | 104:184 |
9. | DABE | 16 | 1 | 0 | 15 | 16 | 79:209 |
10. | Gödöllői Sport Klub I. | Visszalépett |
Aktualizálva: 2020.06.14. végeredmény
Csapat neve | M | Ny | D | V | Pont | A | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ózd VSE | 18 | 17 | 0 | 1 | 52 | 241:83 |
2. | HRT Spedition Egri AK II. | 18 | 17 | 0 | 1 | 52 | 231:93 |
3. | Debreceni ASE | 18 | 12 | 0 | 6 | 41 | 205:119 |
4. | MEAFC II. | 18 | 9 | 2 | 7 | 38 | 178:146 |
5. | DAC-DEAC III. | 18 | 9 | 0 | 9 | 36 | 155:169 |
6. | Apagy II. | 18 | 8 | 2 | 8 | 36 | 168:156 |
7. | Kömlő | 18 | 7 | 1 | 10 | 32 | 155:169 |
8. | Szerencs Városi SE II. | 18 | 4 | 1 | 13 | 27 | 128:196 |
9. | Brass-Fitt DSE | 18 | 2 | 1 | 15 | 23 | 85:239 |
10. | Nyírtét | 18 | 1 | 1 | 16 | 21 | 74:250 |
Aktualizálva: 2020.06.05. végeredmény
Csapat neve | M | Ny | D | V | Pont | A | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | KSI SE I. | 14 | 13 | 0 | 1 | 40 | 139:57 |
2. | SZERVA ASE II. | 13 | 11 | 1 | 1 | 36 | 126:56 |
3. | DVTK SE I. | 14 | 9 | 2 | 3 | 34 | 123:73 |
4. | BS Plastic Soltvadkerti TE | 14 | 6 | 1 | 7 | 27 | 94:102 |
5. | Békési TE I. | 11 | 7 | 1 | 3 | 26 | 99:55 |
6. | Városi SE Dunakeszi I. | 12 | 5 | 1 | 6 | 23 | 94:74 |
7. | Egri VSI Pálosi AK I. | 13 | 4 | 0 | 9 | 21 | 79:103 |
8. | Debreceni AK-DEAC I. | 12 | 3 | 2 | 7 | 20 | 66:102 |
9. | Floratom Szegedi AC II. | 14 | 3 | 0 | 11 | 20 | 56:140 |
10. | Kováts DSE Karcag I. | 13 | 0 | 0 | 13 | 13 | 34:148 |
Aktualizálva: 2020.06.05. végeredmény
Csapat neve | M | Ny | D | V | Pont | A | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Apagy SE I. | 13 | 12 | 1 | 0 | 38 | 170:64 |
2. | SZERVA ASE Szécsény III. | 13 | 10 | 0 | 3 | 33 | 147:87 |
3. | Gödöllői SK I. | 13 | 10 | 0 | 3 | 33 | 147:87 |
4. | Pegazus-Andornaktálya I. | 13 | 6 | 2 | 5 | 27 | 112:122 |
5. | Szerencs Városi SE I. | 13 | 6 | 0 | 7 | 25 | 115:119 |
6. | DVTK SE II. | 13 | 4 | 2 | 7 | 23 | 104:130 |
7. | Váci Reménység SE I. | 13 | 4 | 1 | 8 | 22 | 104:130 |
8. | MEAFC I. | 13 | 4 | 0 | 9 | 21 | 98:136 |
9. | Nyírbátori ASE | 13 | 3 | 2 | 8 | 20 | 94:140 |
10. | TEVA Debrecen SE I. | 13 | 2 | 0 | 11 | 17 | 73:161 |
Aktualizálva: 2020.06.05. végeredmény
Csapat neve | M | Ny | D | V | Pont | A | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ózd VSE | 9 | 8 | 0 | 1 | 25 | 116:46 |
2. | Debrecen ASE | 8 | 7 | 0 | 1 | 22 | 99:45 |
3. | MEAFC II. | 10 | 5 | 0 | 5 | 20 | 101:79 |
4. | Egri VSI-Pálosi II. | 8 | 5 | 0 | 3 | 18 | 85:59 |
5. | Kömlő SC | 8 | 3 | 1 | 4 | 15 | 71:73 |
6. | Brass-Fitt DSE | 9 | 1 | 1 | 7 | 12 | 51:111 |
7. | Szerencs II. | 8 | 0 | 0 | 8 | 8 | 17:127 |
Aktualizálva: 2020.06.05. végeredmény
Csapat neve | M | Ny | D | V | Pont | A | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | MEAFC III. | 15 | 12 | 2 | 1 | 41 | 202:68 |
2. | Boldva Községi SE I. | 14 | 11 | 1 | 2 | 37 | 187:65 |
3. | Tiszaújváros II. | 14 | 11 | 0 | 3 | 36 | 155:97 |
4. | Pataki ASC | 13 | 10 | 0 | 3 | 33 | 148:86 |
5. | Ózd II. | 14 | 8 | 0 | 6 | 28 | 139:113 |
6. | MVSI I. | 14 | 6 | 2 | 6 | 27 | 137:115 |
7. | MVSI II. | 14 | 5 | 0 | 9 | 24 | 107:145 |
8. | DVTK UP | 13 | 5 | 0 | 8 | 23 | 103:131 |
9. | Sátoraljaújhely | 13 | 3 | 2 | 8 | 21 | 105:129 |
10. | Sajókeresztúri SE | 14 | 1 | 1 | 12 | 17 | 70:182 |
11. | Szerencs III. | 14 | 0 | 0 | 14 | 11 | 15:237 |
Aktualizálva: 2020.01.27. végeredmény
Csapat neve | M | Ny | D | V | Pont | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | MEAFC IV. SENIOROK SE | 11 | 10 | 0 | 1 | 31 |
2. | Boldva SE II. | 11 | 9 | 1 | 1 | 30 |
3. | Nagybarcai SE | 11 | 8 | 2 | 1 | 29 |
4. | Holcim SC I. | 11 | 7 | 2 | 2 | 27 |
5. | Zsolca SE | 11 | 7 | 0 | 4 | 25 |
6. | DVTK Sólymok | 11 | 6 | 1 | 4 | 24 |
7. | V.A.K. | 11 | 5 | 1 | 5 | 22 |
8. | Mályi SE | 11 | 3 | 1 | 7 | 18 |
9. | Szent Miklós Edelény | 11 | 2 | 2 | 7 | 17 |
10. | Diógyőri Darazsak | 11 | 2 | 1 | 8 | 16 |
11. | Holcim II. | 11 | 1 | 1 | 9 | 14 |
12. | Elektromos SE | 11 | 0 | 0 | 11 | 11 |
Aktualizálva: 2019.05.30. végeredmény
Csapat neve | M | Ny | D | V | Pont | A | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Szuperinfó-Ceglédi VSE I. | 18 | 18 | 0 | 0 | 54 | 186:68 |
2. | Félegyházi ASI | 18 | 14 | 1 | 3 | 46 | 171:91 |
4. | KSI SE | 18 | 11 | 2 | 5 | 42 | 162:123 |
3. | BVSC-Zugló II. | 18 | 11 | 1 | 6 | 41 | 142:123 |
5. | Városi SE Dunakeszi | 18 | 8 | 3 | 7 | 37 | 136:133 |
6. | Egri VSI Pálosi AK I. | 18 | 8 | 1 | 9 | 34 | 139:133 |
7. | SZERVA ASE II. | 18 | 6 | 2 | 10 | 32 | 136:145 |
8. | DVTK Sport Kft. I. | 18 | 6 | 2 | 10 | 31 | 130:159 |
9. | Debreceni AK-DEAC I. | 18 | 2 | 0 | 16 | 22 | 66:174 |
10. | Floratom Szegedi AC II. | 18 | 0 | 0 | 18 | 18 | 69:184 |
Aktualizálva: 2019.05.30. végeredmény
Csapat neve | M | Ny | D | V | Pont | A | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nyírbátori ASE I. | 18 | 14 | 1 | 3 | 47 | 189:135 |
2. | Szerencs Városi SE I. | 18 | 14 | 0 | 4 | 46 | 215:109 |
3. | DVTK Sport Kft. II. | 18 | 12 | 3 | 3 | 45 | 197:127 |
4. | TRIO-MAXI ATC Nyíregyháza | 18 | 10 | 2 | 6 | 40 | 175:149 |
5. | Váci Reménység SE I. | 18 | 10 | 1 | 7 | 39 | 179:145 |
6. | Gödöllői Egyetem AC II. | 18 | 9 | 2 | 7 | 38 | 182:142 |
7. | TEVA Debrecen SE I. | 18 | 7 | 3 | 8 | 34 | 149:175 |
8. | Pegazus-Andornaktálya | 18 | 4 | 0 | 14 | 26 | 126:198 |
9. | MEAFC I. | 18 | 3 | 0 | 15 | 24 | 123:201 |
10. | Eurokapu SE | 18 | 1 | 0 | 17 | 19 | 85:239 |
Aktualizálva: 2019.05.30. végeredmény
Csapat neve | M | Ny | D | V | Pont | A | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | EVSE-Pálosi II. | 14 | 12 | 1 | 1 | 39 | 189:63 |
2. | Szerencs VSE II. | 14 | 10 | 1 | 3 | 35 | 154:98 |
3. | Ózd Városi SE | 14 | 9 | 1 | 4 | 32 | 136:116 |
4. | Debrecen ASE | 14 | 9 | 0 | 5 | 32 | 145:107 |
5. | Tiszaújváros SC | 14 | 8 | 1 | 5 | 31 | 139:113 |
6. | Füzesabonyi SC | 14 | 2 | 1 | 11 | 19 | 89:163 |
7. | Kömlő SC | 14 | 2 | 1 | 11 | 19 | 89:163 |
8. | MEAFC II. | 14 | 1 | 0 | 13 | 14 | 58:194 |
Aktualizálva: 2019.05.23. végeredmény
Csapat neve | M | Ny | D | V | Pont | A | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brass-Fitt Diáksport E | 16 | 13 | 1 | 2 | 43 | 177:111 |
2. | Pataki ASC | 16 | 12 | 1 | 3 | 41 | 179:109 |
4. | Tiszaújváros II. | 16 | 11 | 0 | 5 | 37 | 170:116 |
3. | Boldva Községi SE I. | 16 | 10 | 0 | 6 | 36 | 157:131 |
5. | Miskolc VSI I. | 16 | 8 | 1 | 7 | 32 | 141:147 |
6. | MEAFC III. | 16 | 6 | 3 | 7 | 31 | 136:152 |
7. | Ózd II. | 16 | 5 | 0 | 11 | 26 | 136:152 |
8. | Szerencs III. | 16 | 3 | 0 | 13 | 22 | 123:165 |
9. | Onga SE | 16 | 1 | 0 | 15 | 18 | 75:211 |
Aktualizálva: 2019.05.30. végeredmény
Csapat neve | M | Ny | D | V | Pont | A | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miskolc VSI II. | 12 | 9 | 1 | 2 | 31 | 149:67 |
2. | Sátoraljaújhelyi TK | 12 | 9 | 1 | 2 | 31 | 152:64 |
3. | Sajókeresztúri SE | 12 | 8 | 0 | 4 | 28 | 117:99 |
4. | Tiszaújváros III. | 12 | 6 | 1 | 5 | 25 | 111:105 |
5. | Dédestapolcsány | 12 | 5 | 0 | 7 | 20 | 84:132 |
6. | Tiszakarádi SE | 12 | 3 | 1 | 8 | 19 | 90:126 |
7. | DVTK III. up. | 12 | 0 | 0 | 12 | 12 | 53:163 |
Aktualizálva: 2019.05.19. végeredmény
Csapat neve | M | Ny | D | V | Pont | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | MEAFC IV. SENIOROK SE | 18 | 16 | 2 | 0 | 52 |
2. | Boldva SE II. | 18 | 16 | 1 | 1 | 51 |
3. | Nagybarcai SE | 18 | 12 | 3 | 3 | 45 |
4. | DVTK Sólymok | 18 | 12 | 1 | 5 | 43 |
5. | Alsózsolca SE | 18 | 10 | 1 | 7 | 39 |
6. | V.A.K. | 18 | 7 | 1 | 10 | 33 |
7. | Holcim SC | 18 | 6 | 1 | 11 | 31 |
8. | Diósgyőri Darazsak | 18 | 3 | 1 | 14 | 25 |
9. | Edelény | 18 | 2 | 1 | 15 | 23 |
10. | Elektromos SE | 18 | 0 | 0 | 18 | 18 |
Borsod Abaúj Zemplén Megyei Asztalitenisz Szövetség
Elnök:
Barták László
Levelezési cím: 3525 Miskolc, Dóczy u. 22. Fsz/2.
Telefon: +36 30 635 2802
E-mail: bartak.laszlo71@gmail.com
Copyright © 2018. BORSMATSZ