Hejőcsabai csarnok

Borsod Abaúj Zemplén Megyei
Asztalitenisz Szövetség

Versenynaptár



2022. április 16.
Utánpótlás verseny
Helyszín:
DVTK Aréna
Résztvevők:
9-14 éves igazolt versenyzők és kezdő játékosok

Még nincs eredmény.

Még nincs hozzászólás.


2022. március 27.
30. MEAFC Vándorkupa - Szlaboda István, Géczi István emlékverseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros Körcsarnok
Résztvevők:
MEAFC Vándor Kupa - Szlaboda István emlékverseny:
NB I., NB II. és alacsonyabb osztályban szereplő férfi és női versenyzők.
MEAFC III. osztályú verseny - Géczi István emlékverseny:
NB III. és megyei és alacsonyabb osztályban szereplő férfi és női versenyzők.

Még nincs eredmény.

Még nincs hozzászólás.


2022. február 27.
Prókay Ottó III. o. kizárásos felnőtt asztalitenisz verseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros E/4-es kollégium tornacsarnoka
Résztvevők:
NB III-ban vagy alacsonyabb osztályban szereplő játékosok, amatőr sportolók.

Még nincs eredmény.

Még nincs hozzászólás.


2022. február 13.
B.-A.-Z. megyei felnőtt és ifjúsági asztalitenisz verseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros E/4-es kollégium tornacsarnoka.
Résztvevők:
A versenyen a megyében lévő szakosztályok versenyzői és versenyengedéllyel nem rendelkező B.-A.-Z. megyei lakos indulhatnak.

Még nincs eredmény.

Még nincs hozzászólás.


2021. augusztus 8.
29. MEAFC Vándorkupa - Szlaboda István emlékverseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros Körcsarnok
Résztvevők:
MEAFC Vándor Kupa - Szlaboda István emlékverseny:
NB II., NB III. és alacsonyabb osztályban szereplő férfi és női versenyzők.
MEAFC III. osztályú verseny - Géczi István emlékverseny:
megyei cs.b.-ben és alacsonyabb osztályban szereplő férfi és női versenyzők.

Még nincs eredmény.

Még nincs hozzászólás.


2021. február 28.
B.-A.-Z. megyei felnőtt asztalitenisz verseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros E/4-es kollégium tornacsarnoka.
Résztvevők:
A B.-A.-Z. megyében működő asztalitenisz szakosztályok versenyzői, elsősorban az indulásra előjogosult versenyzők, továbbá a jogosult versenyzők hiányában a többi határidőre nevező játékos, akik nevezését a versenybíróság elfogadja.
Az indulásra előjogosultak listája itt olvasható.

Még nincs hozzászólás.


2020. március 22.
B.-A.-Z. megyei ifjúsági és felnőtt asztalitenisz verseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros E/4-es kollégium tornacsarnoka.
Résztvevők:
Minden B.-A.-Z. megyében működő szakosztály versenyzője.

Még nincs eredmény.

Még nincs hozzászólás.


2020. március 1.
B.-A.-Z. megyei TOP12 asztalitenisz verseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros E/4-es kollégium tornacsarnoka.
Résztvevők:
Minden B.-A.-Z. megyében működő szakosztály versenyzője.

Még nincs hozzászólás.


2020. február 9.
B.-A.-Z. megye újonc és serdülő asztalitenisz bajnoksága
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros E/4-es kollégium tornacsarnoka
Résztvevők:
Serdülő fiú, leány egyes: 2005. jan. 01-én, vagy utána születettek
Újonc fiú, leány egyes: 2007. jan. 1-én, vagy utána születettek
U11 fiú, leány egyéni: 2009. jan. 1 –én, vagy utána születettek

Még nincs eredmény.

Még nincs hozzászólás.


2019. november 9.
Prókay Ottó III. o. kizárásos felnőtt asztalitenisz verseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros E/4-es kollégium tornacsarnoka
Résztvevők:
NB III-ban vagy alacsonyabb osztályban szereplő játékosok, amatőrök, akik nem szereztek II. osztályú minősítést!
Az aktuális kiemelési ranglista itt tekinthető meg.

Még nincs eredmény.

Még nincs hozzászólás.


2019. május 26.
Észak-Magyarországi Régiós Újonc Asztalitenisz Bajnokság
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros Körcsarnok
Résztvevők:
Kizárólag az Észak-magyarországi régió (Nógrád-, Heves- és Borsod-Abaúj-Zemplén megye) sportegyesületeiben teljes körű, vagy egyéni versenyzési engedéllyel (érvényes sportorvosi engedélyel rendelkező újonc versenyzők.

Még nincs eredmény.

Még nincs hozzászólás.


2019. május 11.
27. MEAFC Vándorkupa - Szlaboda István emlékverseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros Körcsarnok
Résztvevők:
MEAFC Vándor Kupa - Szlaboda István emlékverseny:
NB II. és alacsonyabb osztályban szereplő férfi és női versenyzők.
MEAFC III. osztályú verseny - Géczi István emlékverseny:
NB III., megyei cs.b.-ben és alacsonyabb osztályban szereplő férfi és női versenyzők.

Még nincs hozzászólás.


2019. április 7.
XII. Szerencs Város Kupa nemzetközi asztalitenisz verseny
Helyszín:
Szerencs, Kulcsár Anita Sportcsarnok
Résztvevők:
SZVK (II. o.) : - NB.II. és alacsonyabb osztályban szereplő versenyzők;
SZVSE (III. o.): - Megyei és alacsonyabb osztályban szereplő versenyzők, valamint amatőrök;
Összevont, újonc korosztály versenyzői;

Még nincs hozzászólás.


2019. március 17.
B.-A.-Z. megyei szenior asztalitenisz verseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros E/4-es kollégium tornacsarnoka
Résztvevők:
Minden 40. életévét betöltött versenyző.

Még nincs hozzászólás.


2019. március 2.
B.-A.-Z. megyei ifjúsági és felnőtt asztalitenisz verseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros E/4-es kollégium tornacsarnoka.
Résztvevők:
Miden B.-A.-Z. megyében működő szakosztály versenyzője.

Még nincs hozzászólás.


2019. február 10.
Korpai Ferenc II. és III. osztályú emlékverseny
Helyszín:
Ózd, Árpád Vezér Általános Iskola tornaterme
Résztvevők:
Serdülő, ifjúsági, felnőtt II. és III. osztály, illetve szenyor kategória.

Még nincs versenykiírás.

Még nincs hozzászólás.


2019. január 26.
B.-A.-Z. megyei TOP12 asztalitenisz verseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros E/4-es kollégium tornacsarnoka.
Résztvevők:
Miden B.-A.-Z. megyében működő szakosztály versenyzője.

Még nincs hozzászólás.


2019. január 19.
B.-A.-Z. megyei TOP12 kvalifikációs asztalitenisz verseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros E/4-es kollégium tornacsarnoka
Résztvevők:
A megyei ranglista és meghívottak alapján 12 fő.
Versenybírósági közlemény: a kvalifikációs verseny a nagyfokú érdektelenség miatt elmarad!

Nincs eredmény.

Még nincs hozzászólás.


2018. november 17.
B.-A.-Z. megyei újonc és serdülő asztalitenisz bajnokság
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros E/4-es kollégium tornacsarnoka
Résztvevők:
Serdülő fiú, leány egyes: 2003. jan. 01-én, vagy utána születettek
Újonc fiú, leány egyes: 2005. jan. 1-én, vagy utána születettek
U11 fiú, leány egyéni: 2007. jan. 1 –én, vagy utána születettek

Még nincs hozzászólás.


2018. november 3.
Prókay Ottó III. o. kizárásos felnőtt asztalitenisz verseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros E/4-es kollégium tornacsarnoka
Résztvevők:
NB III-ban vagy alacsonyabb osztályban szereplő játékosok, amatőrök, akik nem szereztek II. osztályú minősítést!

Még nincs hozzászólás.


2018. szeptember 8.
Észak-Magyarországi Régiós Újonc Asztalitenisz Bajnokság
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros E/4-es kollégium tornacsarnoka
Résztvevők:
U13 fiú és leány egyes (2005.01.01-én, vagy később születettek)
U11 fiú és leány egyes (2007.01.01-12.31. között születettek)

Még nincs hozzászólás.


2018. május 27.
Mlinárik János Asztalitenisz Emlékverseny, Ózd
Helyszín:
Ózd, Marosi István Városi Sportcsarnok
Résztvevők:
A versenyen bárki résztvehet.

Még nincs hozzászólás.


2018. május 25.
I. Edelény Open verseny
Helyszín:
Szent Miklós Görögkatolikus Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola tornaterme
Résztvevők:
Amatőr férfi egyéni: NB III-ban és alacsonyabb osztályban szereplő játékosok részére
Papság asztalitenisz versenye
Polgármesterek asztalitenisz bajnoksága
Edelény Open férfi egyéni összevont nyílt verseny

Még nincs hozzászólás.


2018. április 29.
B.-A.-Z. megyei veterán asztalitenisz verseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros Körcsarnok
Résztvevők:
A 40 - 49, 50 - 59, és 60 év feletti versenyzők.

Még nincs hozzászólás.


2018. április 21.
XI. Szerencs Város Kupa nemzetközi asztalitenisz verseny
Helyszín:
Szerencs, Kulcsár Anita Sportcsarnok
Résztvevők:
SZVK (II. o.) : - NB.II. és alacsonyabb osztályban szereplő versenyzők
SZVSE (III. o.): - Megyei és alacsonyabb osztályban szereplő versenyzők, valamint amatőrök

Még nincs hozzászólás.


2018. március 25.
B.-A.-Z. megyei ifjúsági és felnőtt asztalitenisz verseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros E/4-es kollégium tornacsarnoka
Résztvevők:
Miden B.-A.-Z. megyében működő szakosztály versenyzője.

Még nincs hozzászólás.


2018. március 11.
MEAFC Vándor Kupa - Szlaboda István emlékverseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros Körcsarnok
Résztvevők:
MEAFC Vándor Kupa - Szlaboda István emlékverseny:
NB I-NB II. és alacsonyabb osztályban szereplő férfi, extra ligán kívüli női versenyzők
MEAFC III. o. verseny:
NB III., Megyei cs.b.-ben és alacsonyabb osztályban szereplő férfi,női versenyzők

Még nincs hozzászólás.


2018. március 4.
B.-A.-Z. megyei újonc és serdülő asztalitenisz verseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros E/4-es kollégium tornacsarnoka
Résztvevők:
Serdülő fiú, leány: 2003. január 1-én, vagy utána születettek;
Újonc fiú, leány: 2005. január 1-én, vagy utána születettek;
U11 fiú, leány egyéni: 2007. január 1–én, vagy utána születettek;

Még nincs hozzászólás.


2018. március 3.
B.-A.-Z. megyei TOP12 asztalitenisz verseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros E/4-es kollégium tornacsarnoka
Résztvevők:
A megyei ranglista és meghívottak alapján 12 fő.

Még nincs hozzászólás.


2018. január 27.
B.-A.-Z. megyei TOP12 kvalifikációs asztalitenisz verseny
Helyszín:
Miskolc Egyetemváros E/4-es kollégium tornacsarnoka
Résztvevők:
A megyei ranglista és meghívottak alapján 12 fő.

Még nincs hozzászólás.


Kapcsolat

Borsod Abaúj Zemplén Megyei Asztalitenisz Szövetség

Elnök:

Barták László

Levelezési cím: 3525 Miskolc, Dóczy u. 22. Fsz/2.

Telefon: +36 30 635 2802

E-mail: lbartak@chello.hu